W sobotę 28 września Członkowie i sympatycy Akademii Karate Tradycyjnego spotkali się w Rosnowie na IV Rodzinnym Pikniku Sportowym. Pomimo zachmurzonego nieba, frekwencja dopisała.

Uczestnicy ochoczo brali udział w konkurencjach sprawnościowych, zabawach i konkursach. Największe emocje wzbudziła konkurencja przeciągania liny oraz popularne „dwa ognie”. Nie mniejsze emocje towarzyszyły również drużynowemu konkursowi sprawnościowemu. Na zakończenie części sportowej rozegrano konkursy indywidualne – wyciskania ciężarków, hula hop oraz skakanki. Na pikniku ogłoszono również wyniki klasyfikacji najaktywniejszego zawodnika sezonu 2012/13. Na pierwszym miejscu w klasyfikacji znalazła się Julia Jacher która zgromadziła 81 pkt, drugi był Jakub Szwec (79 pkt), natomiast na trzecim miejscu Marcel Ceglarek (69 pkt).

Oprócz atrakcji sportowych były również kulinarne. W trakcie pikniku miała miejsce degustacja pysznych grillowanych pierogów którą przygotowali Państwo Beata i Sławomir Kamola – właściciele baru „Kluseczka” z Koszalina. Było Pysznie jak u mamy W trakcie pikniku zaprezentowany został również krótki pokaz Karate Tradycyjnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i czynne uczestnictwo w zmaganiach sportowych. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Zmuda-Trzebiatowskich oraz Państwa Ceglarek za ogromny wkład w organizację Pikniku.